vonkajsie-rolety-bratislava-1

Čerpanie, predaj a transport betónových zmesí – Bratislava a okolie

Spoľahlivý partner pre betón

Na prvom mieste je pre nás kvalita a spoľahlivosť. V prípade neočakávaných udalostí vieme promptne reagovať. V prípade poruchy využívame vlastné servisné vozidlo, ktoré je k dispozícii NONSTOP. Samozrejmosťou je kvalifikovanosť našich pracovníkov, vďaka čomu si budujeme neustále sa zlepšujúce postavenie na trhu v oblasti stavebníctva. Profesionalita a odbornosť sú našou neodmysliteľnou súčasťou.

Po dohode realizujeme transport a čerpanie betónu aj do ťažšie dostupných terénov. Nepožadujeme objednávku minimálneho množstva betónu, preto vieme distribuovať aj pre maloodberateľov.

Čerpanie a transport betónu

Čerpanie betónu:

Čerpáme betón na rôzne typy stavieb, či už sa jedná o základy domov, administratívnych budov, vence, podlahy, či základy bazénov a plotov pre domácich užívateľov a malostaviteľov.

Transport betónu

Doprava na miesto je  zabezpečovaná  štyrmi 4-nápravovými  autodomiešavačmi

 • podvozok  MAN TGA,TGS
 • náhon 8 x 4 a 8 x 6
 • nadstavba Cifa, Stetter, Putzmeister
 • objem 9 m3
 
Čerpanie a transport betónu
Čerpanie a transport betónu

Predaj betónu

V ponuke máme rôzne druhy betónu od nižších až ponajvyššie triedy, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy v oblasti odolosti, cestné betóny a mnohé iné.

pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať mailom alebo telefonicky.
Množstvené zľavy sú možné po individuálnej dohode s majiteľom firmy.

Nonstop servis autodomiešavačov a betón pumpy:

Pre zabezpečenie plynulého chodu nášho vozového parku disponujeme plne vybaveným servisným vozidlom Peugeot Boxex L4H3. Služby pojazdnej dieľne poskytujeme aj pre externých dopravcov betónu.

Čerpanie a transport betónu

Neváhajte nás kontaktovať
0904 830 739

MÁME ÚSPEŠNE ZA SEBOU VIAC AKO

vonkajšie rolety na balkón bratislava

8940

INŠTALOVANÝCH ŽALÚZIÍ

rolety na balkón

3213

OSADENÝCH VONKAJŠÍCH ROLIET

elektroinstalacie referencie

1430

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

elektrikár bratislava peki

2555

DNÍ PÔSOBENIA NA TRHU

 

VAŠE REFERENCIE

 • p. Maria

  Pekný deň, bola som veľmi spokojná s prácou p. elektrikára. Vypadol nám istič a myslela som, že sme par dní bez elektrickej energie. Musím ale veľmi pozitívne zhodnotiť, že po zavolaní na tel. číslo uvedenom v kontaktoch elektrikár prišiel vo veľmi krátkom čase a rýchlo a flexibilne chybu opravil. Elektrikársku prácu odviedol na jednotku. Bola som veľmi spokojná s prácou. Určite môže iba odporučiť. S pozdravom Mária.

 • p. Ondrej

  Dobrý deň, po 15 rokoch sme sa s manželkou rozhodli vymeniť žalúzia za nové. Trochu sme váhali, či vyberieme dobrú spoločnosť a či nám to neurobí veľký neporiadok. Môžem povedať s veľmi pozitívnym hodnotením, že po zavolaní na tel. číslo nám veľmi ochotný technik vysvetlil aké sú možnosti montáží nových žalúzií, veľmi flexibilne a rýchlo osobne prišiel na obhliadku objektu a po dohode boli v krátkom čase žalúzia aj namontované. Super kvalitne odvedená práca. Ďakujeme. S pozdravom Ondrej.

 • p. Vlasta

  Potrebovala som vymeniť zásuvky za nový model a pripojiť dva lustre. Hľadala som spoľahlivého elektrikára, ktorý má dobré skúsenosti a je flexibilný. Jeden známy mi odporučil túto stránku a tak som zavolala. Prišiel veľmi príjemný pán, ktorý za par desiatok minút povymieňal všetky požadované zásuvky, namontoval lustre. Bola som veľmi spokojná. Je vidieť, že v elektrikárskych a eletroinštalačných prácach je ako doma. Určite si ich zavolám aj na ďalšie práce. Ďakujem. Vlasta.

 • p. Miroslav

  Vynikajuca skusenost! Chalani sa po vysvetleni, co kde ma byt, pustili okamzite do prace a vysledkom bola expresne rychlo a kvalitne prehodena elektroinstalacia presne podla zadania. Urcite odporucam. Musim upravit recenziu, keby sa dalo dat 6+ hviezdiciek, tak ich vdacne dam. Mal som problem so zapojenim 3F spotrebicu, zavolal som PEKI elektro s.r.o. (cez vikend poobede) s prosbou o konzultaciu. Problem vyrieseny obratom a bezodplatne. Takto ma vyzerat starostlivost o zakaznika.

Naše práce

Či už hľadáte tieniacu techniku pre váš byt, dom či kanceláriu naše žalúzie vás nesklamú. Nie ste si istý? Využite možnosť bezplatnej konzultácie s odborníkmi a získajte tak cenné informácie šité na mieru.
vonkajsie-rolety-bratislava-1

Jeden telefón môže vyriešiť všetky vaše problémy, 

nečakajte ozvite sa nám

Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme