Strojové omietky

Pre omietanie veľkých plôch alebo novostavieb sú ideálnym riešením strojové omietky. Na rozdiel od manuálnej metódy omietania, vyžaduje strojové omietanie špeciálny omietací stroj. Povrch strojových omietok absorbuje vlhkosť, je priedušný a prirodzene v sebe udržiava teplo, čím vytvára príjemné podmienky v miestnosti.

Na výber máte vápenno-cementové omietky a sadrové omietky. Rozdiel medzi sadrovými strojovými omietkami a vápenno-cementovými spočíva v tom, že sadrové omietky sa vyznačujú výnimočne hladkým povrchom, zatiaľ čo vápenno-cementové omietky vytvárajú drsnejší povrch, ktorého hrubosť závisí od zrnitosti omietkového plniva. Vápenno-cementové omietky sa okrem toho vyznačujú pevnosťou a sú vhodné do akéhokoľvek obytného priestoru, či už do kuchyne, kúpeľne, alebo akýchkoľvek priestorov s vyššou vlhkosťou ako sú pivnice či garáže. Sadrové omietky sú obľúbené vďaka hladkému povrchu, ktorý je vďaka nim možné dosiahnuť. Hodia sa do obývacích izieb, spální či detských izieb.

Výhody strojových omietok:

 • ich nanášanie je neporovnateľne rýchlejšie, čo značne šetrí čas a tým aj peniaze
 • strojové omietky sú nanášané už priamo vo výrobe, čím sa znižuje riziko výkyvu kvality pri príprave omietky na stavbe
 • strojové omietky zabezpečujú jej dizajnovo atraktívnejšiu výslednú štruktúru vďaka pravidelnej zrnitosti
Strojové omietky

VAŠE REFERENCIE

 • p. Maria

  Pekný deň, bola som veľmi spokojná s prácou p. elektrikára. Vypadol nám istič a myslela som, že sme par dní bez elektrickej energie. Musím ale veľmi pozitívne zhodnotiť, že po zavolaní na tel. číslo uvedenom v kontaktoch elektrikár prišiel vo veľmi krátkom čase a rýchlo a flexibilne chybu opravil. Elektrikársku prácu odviedol na jednotku. Bola som veľmi spokojná s prácou. Určite môže iba odporučiť. S pozdravom Mária.

 • p. Ondrej

  Dobrý deň, po 15 rokoch sme sa s manželkou rozhodli vymeniť žalúzia za nové. Trochu sme váhali, či vyberieme dobrú spoločnosť a či nám to neurobí veľký neporiadok. Môžem povedať s veľmi pozitívnym hodnotením, že po zavolaní na tel. číslo nám veľmi ochotný technik vysvetlil aké sú možnosti montáží nových žalúzií, veľmi flexibilne a rýchlo osobne prišiel na obhliadku objektu a po dohode boli v krátkom čase žalúzia aj namontované. Super kvalitne odvedená práca. Ďakujeme. S pozdravom Ondrej.

 • p. Vlasta

  Potrebovala som vymeniť zásuvky za nový model a pripojiť dva lustre. Hľadala som spoľahlivého elektrikára, ktorý má dobré skúsenosti a je flexibilný. Jeden známy mi odporučil túto stránku a tak som zavolala. Prišiel veľmi príjemný pán, ktorý za par desiatok minút povymieňal všetky požadované zásuvky, namontoval lustre. Bola som veľmi spokojná. Je vidieť, že v elektrikárskych a eletroinštalačných prácach je ako doma. Určite si ich zavolám aj na ďalšie práce. Ďakujem. Vlasta.

 • p. Miroslav

  Vynikajuca skusenost! Chalani sa po vysvetleni, co kde ma byt, pustili okamzite do prace a vysledkom bola expresne rychlo a kvalitne prehodena elektroinstalacia presne podla zadania. Urcite odporucam. Musim upravit recenziu, keby sa dalo dat 6+ hviezdiciek, tak ich vdacne dam. Mal som problem so zapojenim 3F spotrebicu, zavolal som PEKI elektro s.r.o. (cez vikend poobede) s prosbou o konzultaciu. Problem vyrieseny obratom a bezodplatne. Takto ma vyzerat starostlivost o zakaznika.

Strojové omietky

Jeden telefón môže vyriešiť všetky vaše problémy, 

nečakajte ozvite sa nám

Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme