vonkajsie-rolety-bratislava-1

Vonkajšie hliníkové žalúzie –
Bratislava a okolie

Vonkajšie hliníkové žalúzie sa v posledných rokoch stali bezpochyby najpopulárnejšou exteriérovou tieniacou technikou. Nielenže dokonale zachytávajú priame vonkajšie žiarenie, no po ich úplnom vytiahnutí si môžete maximálne užívať slnečné lúče a prirodzené svetlo.

Regulácia svetla však nie je jediným benefitom vonkajších žalúzií. Rovnako efektívne slúžia aj ako termoregulačný prvok. Vonkajšie hliníkové žalúzie sú vyrobené len z tých najlepších materiálov, čím spĺňajú požiadavky najvyššej kvality. Jednotlivé plasty aj ich povrchová úprava sú tak vysoko odolné aj voči UV žiareniu.

Naše vysoko pevné a robustné lamely typu Z70 a Z90 môžu byť plynule prekryté fasádou domu. Spodné hrany lamiel sú chránené plastovým tesnením. Úlohou tohto tesnenia je tlmiť zvuky pri zatváraní žalúzie. Spolu s tvarom lamely tiež poskytuje maximálne tienenie odolné voči vetru a iným nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia.

Plusy vonkajších žalúzií:

 • tepelná izolácia
 • zvuková izolácia
 • schopnosť zachytiť teplo sálajúce z vonka
Vonkajsie zaluzie antracitova farba

VAŠE REFERENCIE

 • p. Maria

  Pekný deň, bola som veľmi spokojná s prácou p. elektrikára. Vypadol nám istič a myslela som, že sme par dní bez elektrickej energie. Musím ale veľmi pozitívne zhodnotiť, že po zavolaní na tel. číslo uvedenom v kontaktoch elektrikár prišiel vo veľmi krátkom čase a rýchlo a flexibilne chybu opravil. Elektrikársku prácu odviedol na jednotku. Bola som veľmi spokojná s prácou. Určite môže iba odporučiť. S pozdravom Mária.

 • p. Ondrej

  Dobrý deň, po 15 rokoch sme sa s manželkou rozhodli vymeniť žalúzia za nové. Trochu sme váhali, či vyberieme dobrú spoločnosť a či nám to neurobí veľký neporiadok. Môžem povedať s veľmi pozitívnym hodnotením, že po zavolaní na tel. číslo nám veľmi ochotný technik vysvetlil aké sú možnosti montáží nových žalúzií, veľmi flexibilne a rýchlo osobne prišiel na obhliadku objektu a po dohode boli v krátkom čase žalúzia aj namontované. Super kvalitne odvedená práca. Ďakujeme. S pozdravom Ondrej.

 • p. Vlasta

  Potrebovala som vymeniť zásuvky za nový model a pripojiť dva lustre. Hľadala som spoľahlivého elektrikára, ktorý má dobré skúsenosti a je flexibilný. Jeden známy mi odporučil túto stránku a tak som zavolala. Prišiel veľmi príjemný pán, ktorý za par desiatok minút povymieňal všetky požadované zásuvky, namontoval lustre. Bola som veľmi spokojná. Je vidieť, že v elektrikárskych a eletroinštalačných prácach je ako doma. Určite si ich zavolám aj na ďalšie práce. Ďakujem. Vlasta.

 • p. Miroslav

  Vynikajuca skusenost! Chalani sa po vysvetleni, co kde ma byt, pustili okamzite do prace a vysledkom bola expresne rychlo a kvalitne prehodena elektroinstalacia presne podla zadania. Urcite odporucam. Musim upravit recenziu, keby sa dalo dat 6+ hviezdiciek, tak ich vdacne dam. Mal som problem so zapojenim 3F spotrebicu, zavolal som PEKI elektro s.r.o. (cez vikend poobede) s prosbou o konzultaciu. Problem vyrieseny obratom a bezodplatne. Takto ma vyzerat starostlivost o zakaznika.

MÁME ÚSPEŠNE ZA SEBOU VIAC AKO

vonkajšie rolety na balkón bratislava

8940

INŠTALOVANÝCH ŽALÚZIÍ

rolety na balkón

3213

OSADENÝCH VONKAJŠÍCH ROLIET

elektroinstalacie referencie

1430

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

elektrikár bratislava peki

2555

DNÍ PÔSOBENIA NA TRHU

 

POŽIADAJTE O BEZPLATNÚ CENOVÚ PONUKU

  vonkajsie-rolety-bratislava-1

  Jeden telefón môže vyriešiť všetky vaše problémy, 

  nečakajte ozvite sa nám

  Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme