elektrikar-bratislava-peki

Elektroinštalačné práce a elektroinštalácia Bratislava a okolie

NAŠA PONUKA ELEKTRO – INŠTALAČNÝCH SLUŽIEB

zapojenie elektrických spotrebičov bratislava peki
elektroinštalačné práce bratislava a okolie

ELEKTRIKÁR BRATISLAVA A OKOLIE

 • spoľahliví elektrikári nepretržite vždy pômocť
 • elektroinštalačné práce Bratislava a okolie
 • opravy a údržba elektrických rozvodov
 • bytový servis
 • bezplatný konzultačný servis
výmena ističov a zapojenie elektrických skríň bratislava

Elektroinštalácie v bytoch

Elektroinštalácia v bytoch, ktorá je zameraná na kompletnú výmenu rozvodov je dôležitá ako z legislatívneho hľadiska, tak z hľadiska bezpečnosti. Staré rozvody, ktoré boli v minulosti inštalované mnohokrát nevyhovujú súčasným predpisom a požiadavkám a tak sa stávajú nevyhovujúce. Kompletnou výmenou elektroinštalácie predchádzate ako poškodeniu spotrebičov tak prípadnému požiaru.

Služby elektroinštalácie v bytových priestoroch zákazníci nevyužívajú len v prípade nevyhovujúceho stavu elektrických rozvodov. Ak okrem klasickej výmeny rozvodov potrebujete zvýšiť počet zásuviek, svetiel či rozšíriť funkčné oblasti ako sú prístupové systémy teda domová komunikácia, bazén, sauna audio a video systém, IP rozvody, anténa či TV, ste na správnom mieste.

Cenník elektroinštalácií

1-izbový byt

Cena za elektroinštaláciu v 1 izbovom byte sa pohybuje od 1000 €.

Revízie elektrických obvodov – revízna správa

Skutočný stav elektroinštalácie je možné zistiť len za pomoci odborníka. Zákon ukladá povinnosť takejto kontroly pre byty a domy každých 5 rokov, pre blezkozvody každé 2 – 4 roky.

Revízny technik prostredníctvom vykonania odbornej prehliadky a skúšky zistí skutočný stav elektrických obvodov, zistí prípadné nedostatky a navrhne riešenie situácie v prípade zistenia nedostatkov.

Revízna správa je dôležitým dokumentom v tom prípade, ak dôjde k poistnej udalosti. Poisťovne následne budú od vás vyžadovať okrem iného aj revíznu správu. V prípade, ak túto povinnosť zanedbáte a vaša revízna správa bude neplatná, poisťovne vám tak nemusia vyplatiť poistné plnenie.

Ak potrebujete vykonať revíziu elektrických obvodov a obdržať platnú revíznu správu, obráťte sa na nás.

Montáž elektrospotrebičov

Staršie elektrospotrebiče spravidla spotrebujú väčšie množstvo elektrickej energie čo znamená vyššie mesačné náklady na elektrinu. Ak ste sa rozhodli vymeniť vaše staré spotrebiče za nové, či máte o jedného funkčného pomocníka v domácnosti naviac, ste na správnom mieste. Nechajte výmenu a zapojenie vášho nového spotrebiča na nás, na odborníkov vo svojej oblasti.

Využite možnosť bezplatnej konzultácie a získajte tak cenné informácie zdarma!

MÁME ÚSPEŠNE ZA SEBOU VIAC AKO

oprava zasuviek bratislava

5200

OPRAVENÝCH ZÁSUVIEK

 

elektroinstalacia bratislava peki

1450

ELEKTRO INŠTALÁCIÍ

elektroinstalacie referencie

1430

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

elektrikár bratislava peki

2555

DNÍ PÔSOBENIA NA TRHU

 

VAŠE REFERENCIE

 • p. Maria

  Pekný deň, bola som veľmi spokojná s prácou p. elektrikára. Vypadol nám istič a myslela som, že sme par dní bez elektrickej energie. Musím ale veľmi pozitívne zhodnotiť, že po zavolaní na tel. číslo uvedenom v kontaktoch elektrikár prišiel vo veľmi krátkom čase a rýchlo a flexibilne chybu opravil. Elektrikársku prácu odviedol na jednotku. Bola som veľmi spokojná s prácou. Určite môže iba odporučiť. S pozdravom Mária.

 • p. Ondrej

  Dobrý deň, po 15 rokoch sme sa s manželkou rozhodli vymeniť žalúzia za nové. Trochu sme váhali, či vyberieme dobrú spoločnosť a či nám to neurobí veľký neporiadok. Môžem povedať s veľmi pozitívnym hodnotením, že po zavolaní na tel. číslo nám veľmi ochotný technik vysvetlil aké sú možnosti montáží nových žalúzií, veľmi flexibilne a rýchlo osobne prišiel na obhliadku objektu a po dohode boli v krátkom čase žalúzia aj namontované. Super kvalitne odvedená práca. Ďakujeme. S pozdravom Ondrej.

 • p. Vlasta

  Potrebovala som vymeniť zásuvky za nový model a pripojiť dva lustre. Hľadala som spoľahlivého elektrikára, ktorý má dobré skúsenosti a je flexibilný. Jeden známy mi odporučil túto stránku a tak som zavolala. Prišiel veľmi príjemný pán, ktorý za par desiatok minút povymieňal všetky požadované zásuvky, namontoval lustre. Bola som veľmi spokojná. Je vidieť, že v elektrikárskych a eletroinštalačných prácach je ako doma. Určite si ich zavolám aj na ďalšie práce. Ďakujem. Vlasta.

 • p. Miroslav

  Vynikajuca skusenost! Chalani sa po vysvetleni, co kde ma byt, pustili okamzite do prace a vysledkom bola expresne rychlo a kvalitne prehodena elektroinstalacia presne podla zadania. Urcite odporucam. Musim upravit recenziu, keby sa dalo dat 6+ hviezdiciek, tak ich vdacne dam. Mal som problem so zapojenim 3F spotrebicu, zavolal som PEKI elektro s.r.o. (cez vikend poobede) s prosbou o konzultaciu. Problem vyrieseny obratom a bezodplatne. Takto ma vyzerat starostlivost o zakaznika.

NAŠE PRÁCE

elektrikar-bratislava-kontakt

Jeden telefón môže vyriešiť všetky vaše problémy, 

nečakajte ozvite sa nám

Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme