DomovTieniaca technikaŽalúzieElektrické žalúzie

Elektrické žalúzie

Elektrické žalúzie vám zaručujú pohodlný spôsob kontroly nad slnečným svetlom a zabezpečením súkromia. S moderným dizajnom a jednoduchým ovládaním predstavujú obľúbenú voľbu našich zákazníkov. Objavte výhody automatizácie s našimi špičkovými riešeniami a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka elektrických žalúzií

Vyberte si o aký typ elektrických žalúzií máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Vonkajšie žalúzie

Vnútorné žalúzie

Elektrické vonkajšie žalúzie

Hľadáte pohodlný spôsob tienenia bez zásahov do interiéru? Práve pre Vás sú určené naše elektrické vonkajšie žalúzie. S upevnením o fasádu domu a elektrickým ovládaním si môžete nielen regulovať svetlo, zmierňovať nepriaznivé vplyvy počasie, ale zároveň dosiahnuť energetickú úsporu a chrániť svoje súkromie.

Elektrické vnútorné žalúzie

Potrebuje váš interiér tieniacu techniku s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické vnútorné žalúzie, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj interiér funkčným doplnkom.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o kvalitné elektrické žalúzie? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?