DomovTieniaca technikaRoletyRolety na mieru

Rolety na mieru

Rolety na mieru sú ideálnou voľbou v prípade, ak potrebujete tento účinný prostriedok na tienenie dokonale prispôsobiť vašim potrebám. Ponúkame vám rolety vyrobené z rôznych materiálov a v rozličných štýlových prevedeniach. Požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka roliet na mieru

Vyberte si o aký typ roliet máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Vonkajšie rolety

Vnútorné rolety

Bambusové rolety

Látkové rolety

Vonkajšie rolety na mieru

Majú vaše okná atypický tvar alebo veľkosť a potrebujete vonkajšie rolety? Prispôsobte si ich. Ponúkame vám vonkajšie rolety na mieru, ktoré výberom farieb, vzorov a voľbou materiálu prispôsobíme nielen rozmerom vašich okien.

Vnútorné rolety na mieru

Potrebujete tienenie interiéru presne na mieru? Ponúkame vám vnútorné rolety, ktoré výberom farieb, vzorov a voľbou materiálu prispôsobíme rozmerom vašich okien a Vašej domácnosti.

Bambusové rolety na mieru

Máte záujem o bambusové rolety? Radi Vám ich dodáme presne na mieru. Zvoľte si tento ekologicky šetrný materiál a vdýchnite svojmu domovu prírodný šmrnc. Ponúkame vám drevené rolety, ktoré prispôsobíme Vašim požiadavkám.

Látkové rolety na mieru

Máte záujem o látkové rolety prispôsobené na mieru Vašej domácnosti? Tento skvelý materiál vám zaručí mäkký a elegantný vzhľad interiéru. Ponúkame vám látkové rolety, ktoré výberom farieb a vzorov prispôsobíme nielen rozmerom vašich okien, ale v neposlednom rade aj vášmu vkusu a požiadavkám.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne rolety na mieru? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?