DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzuSieťky na dvere

Sieťky na dvere

Sieťky na dvere predstavujú účinnú ochranu pred hmyzom, a preto poskytujú pohodlie a bezpečnosť vášmu interiéru. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a typov a užiť si tak bezstarostné letné dni. Objavte výhody dverných sieťok a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka sieťok na dvere

Vyberte si o aký typ sieťok máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Rolovacie sieťky

Posuvné sieťky

Magnetické sieťky

Plissé sieťky

sietka-rolovacia-dverova-bezne

Rolovacie sieťky na dvere

Rolovacie sieťky na dvere predstavujú nielen najpoužívanejšiu variantu sieťok proti hmyzu, ale vyznačujú sa ľahkou manipuláciou, kedy sa zrolujú a odrolujú v závislosti od vašich potrieb.

K popredným výhodám patrí jednoduchá manipulácia a estetickosť sieťky. Je vhodnou voľbou v stiesnenom priestore napríklad tam, kde nie je miesto na dverové sieťky s vlastným rámom.

Posuvné sieťky na dvere

Nechcete sieťku otvárať klasicky ako dvere alebo rolovať plisovanú sieťovinu do strán? Riešením sú posuvné sieťky. Tieto sú tvorené pevným jadrom, ktoré sa vďaka integrovaným kolieskam hladko posúva v ráme.

Sieťku si viete posunúť podľa potreby do strán a zabezpečiť tak ochranu pred hmyzom, peľom či prachom.

Ich montovanie ako aj demontovanie je veľmi rýchle. Sú vhodné aj v prípade, že rám okien je starý alebo sieťky na oknách nechcete mať namontované permanentne.

Magnetické sieťky

Efektívnosť magnetických sieťok spočíva v tom, že pozostávajú z dvoch pásov sieťoviny, ktoré v strede spája magnet. Ten sa po tom, čo osoba prejde z interiéru do exteriéru jednoducho magneticky uzavrie a automaticky zabráni vniknutiu hmyzu do domácnosti.

Plissé sieťky

Ak hľadáte spôsob ako ochrániť váš interiér pred neželaným hmyzom, peľom či prachom a máte radi jednoduchú obsluhu, tak plissé sieťky sú správnou voľbou pre Vaše okná.

Výhodou a zároveň aj dôvodom, prečo sa tešia veľkej obľube, je ich jednoduchý systém, pri ktorom sa plisovaná sieťovina posúva z jednej strany na druhú, pričom nezaberá veľa priestoru.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o sieťky proti hmyzu na dvere? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?