DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzu

Sieťky proti hmyzu

Vyberte si z našej ponuky sieťok na okná či dvere a ochráňte svoju domácnosť pred doterným hmyzom. Ponúkame Vám sieťky vyrobené v rôznych štýlových a funkčných prevedeniach z odolných materiálov.

Rôzne typy sieťok v ponuke

Doprajte si komfort čerstvého vzduchu a vetrania aj vo večerných hodinách bez prítomnosti otravných komárov či múch. Zistite viac o jednotlivých produktoch a vyberte si ten najvhodnejší.

Sieťky na okná

Sieťky na dvere

Plissé sieťky

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Sieťky na okná

Máte záujem o sieťky proti hmyzu na okná? Chcete ich na pevný úchop alebo posuvné? Máme pre vás širokú paletu riešení na mieru z rôznych materiálov.

Rolovacie sieťky

Na strešné okná

Plissé sieťky

Sieťky na dvere

Máte záujem o sieťky proti hmyzu na vchodové či balkónové dvere? Chcete ich rolovacie alebo posuvné? Máme pre vás širokú paletu riešení na mieru z rôznych materiálov.

Rolovacie sieťky

Posuvné sieťky

Magnetické sieťky

Plissé sieťky

Plissé sieťky

Máte záujem o plissé sieťky proti hmyzu? Využite ich jednoduchú montáž aj demontáž bez zásahu do rámu okien či dverí. Máme pre vás širokú paletu riešení na mieru.

Na dvere

Na HS portál

Posuvné sieťky

Máte záujem o posuvné sieťky proti hmyzu? Využite ich jednoduchú montáž aj demontáž bez zásahu do rámu okien či dverí. Máme pre vás širokú paletu riešení na mieru.

Sieťky na dvere

Sieťky na okná

Sieťky v ráme

Máte záujem o odolné sieťky? Získajte nezáväznú cenovú ponuku!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?