DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzuSieťky na mieru

Sieťky na mieru

Potrebujete ochranu pred hmyzom no máte atypicky riešené okná či dvere? Prispôsobte sieťky svojim potrebám a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky na mieru. Ponúkame vám rozličné typy sieťok, ktoré sa stanú nevyhnutnou súčasťou vášho domova a prinesú vám komfort.

Naša ponuka sieťok

Vyberte si o aký typ sieťok máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Rolovacie sieťky

Posuvné sieťky

Plissé sieťky

Pántové sieťky

sietka-rolovacia-okenna-renolit

Rolovacie sieťky

Naše rolovacie sieťky predstavujú nielen najpoužívanejšiu variantu sieťok na okná, ale vyznačujú sa ľahkou manipuláciou, kedy sa zrolujú a odrolujú v závislosti od vašich potrieb. Ich používanie je extrémne jednoduché a pohodlné.

Posuvné sieťky

Chcete ochrániť vašu domácnosť pred neželaným hmyzom, peľom či prachom, ale zároveň nechcete sieťku otvárať klasicky ako dvere alebo rolovať plisovanú sieťovinu do strán? Riešením sú posuvné sieťky.

Tieto sú tvorené pevným jadrom, ktoré sa vďaka integrovaným kolieskam hladko posúva v lište alebo v ráme. Sieťku si viete posunúť podľa potreby do strán a zabezpečiť tak pohodlnú ochranu pred hmyzom, peľom, prachom.

Plissé sieťky

Ak hľadáte spôsob ako ochrániť váš interiér pred neželaným hmyzom, peľom alebo prachom a máte radi jednoduchú obsluhu, tak plissé sieťky sú správnou voľbou pre Vaše okná.

Výhodou a zároveň aj dôvodom, prečo sa tešia veľkej obľube, je ich jednoduchý systém, pri ktorom sa plisovaná sieťovina posúva z jednej strany na druhú, pričom nezaberá veľa priestoru.

Pántové sieťky

Ak chcete sieťkou vybaviť priestor, ktorý je frekventovane používaný, najefektívnejším riešením sa vám môže zdať výber pántových sieťok. Montujú sa na rám dverí a manipulácia s nimi je veľmi jednoduchá, keďže sa otvárajú na pánty a zatvárajú sa na magnet.

Vďaka magnetu sa pántové sieťky zavrú aj samé a tak vaša domácnosť zostane vždy chránená pred neželaným hmyzom, peľom či prachom.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o sieťky proti hmyzu na mieru? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?