DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzuPosuvné sieťky

Posuvné sieťky

Posuvné sieťky sú praktickým a štýlovým prostriedkom ochrany proti hmyzu bez toho, aby ste museli okná/dvere zatvárať. Manipulácia s nimi, a teda ich plynulé posúvanie, umožňuje ľahký prístup k oknám a zároveň zachováva estetiku domova. Objavte výhody posuvných sieťok a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka posuvných sieťok

Vyberte si o aký typ posuvných sieťok máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Sieťky na dvere

Sieťky na okná

Sieťky v ráme

Posuvné sieťky na dvere

Posuvné sieťky sú ideálne na dvere na terasu či balkón v prípade, že máte dostatok priestoru po stranách. Tento typ sieťky je tvorený pevným jadrom, ktoré sa vďaka integrovaným kolieskam hladko posúva v ráme. Sieťku si viete posunúť podľa potreby do strán a zabezpečiť tak ochranu pred hmyzom, peľom a prachom.

Posuvné sieťky na okná

Porebujete ochranu pred doterným hmyzom ale zároveň nechcete sieťku klasicky rolovať hore a dole alebo rolovať plisovanú sieťovinu do strán? Riešením sú posuvné sieťky na okná. 

Tieto sú tvorené pevným jadrom, ktoré sa vďaka integrovaným kolieskom hladko posúva v lište alebo v ráme. Sieťku si viete posunúť podľa potreby do strán a zabezpečiť tak ochranu pred hmyzom, peľom, prachom.

Posuvné rámové sieťky

Chcete ochrániť vašu domácnosť pred neželaným hmyzom, peľom, či prachom, ale zároveň nechcete sieťku otvárať klasicky ako dvere alebo rolovať plisovanú sieťovinu do strán? Riešením sú posuvné sieťky. 

Tieto sú tvorené pevným jadrom, ktoré sa vďaka integrovaným kolieskom hladko posúva v ráme. Sieťku si viete posunúť podľa potreby do strán.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne posuvné sieťky? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?