DomovTieniaca technikaRoletyVonkajšie rolety

Vonkajšie rolety

Vonkajšie rolety sú praktickým riešením vašich problémov, pretože poskytujú viacero výhod: predstavujú efektívnu reguláciu svetla a tepla, zmierňujú vplyv nepriaznivého počasia, zvyšujú bezpečnosť vášho domova a chránia vaše súkromie. Objavte výhody vonkajších roliet a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka exteriérových roliet

Vyberte si o aký typ vonkajších roliet máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Rolety na balkón

Hliníkové rolety

Rolety na terasu

Elektrické rolety

Vonkajšie rolety na balkón

Vonkajšie rolety predstavujú skvelé riešenie, pokiaľ chcete svojej domácnosti dopriať reguláciu svetla, ochrániť si svoje súkromie, znižovať dopady vplyvov nepriaznivého počasia na vaše balkónové okná a v neposlednom rade aj dosiahnuť energetickú úsporu bez zásahov do vášho interiéru. Prispôsobte vonkajšie rolety vašim potrebám a doprajte svojmu balkónu nový dizajn a funkčnosť.

Hliníkové vonkajšie rolety

Exteriérové rolety, vyrobené z ľahkého materiálu, odolné voči korózii s jednoduchým spôsobom čistenia a údržby? To sú hliníkové vonkajšie rolety. Vy si vyberiete farbu a povrchovú úpravu lamely a my vám zabezpečíme, že vaše tienenie, ochrana súkromia a zároveň príjemný doplnok exteriéru budú nielen funkčné, ale aj štýlové. 

Vonkajšie rolety na terasu

Vonkajšie rolety predstavujú skvelé riešenie tienenia Vašej terasy, vďaka ktorému si ochránite svoje súkromie. Prispôsobte si vonkajšie rolety vašim potrebám a doprajte svojej terase nový dizajn a funkčnosť.

Elektrické vonkajšie rolety

Potrebuje váš exteriér rolety s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické vonkajšie rolety, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj exteriér funkčným doplnkom.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne vonkajšie rolety? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?