DomovTieniaca technikaRoletyElektrické rolety

Elektrické rolety

Elektrické rolety zaručujú pohodlný spôsob kontroly nad osvetlením a zabezpečením súkromia. Vyznačujú sa moderným dizajnom, jednoduchým ovládaním, a preto predstavujú pohodlnú voľbu riešenia tienenia. Objavte výhody automatizácie s našimi špičkovými riešeniami a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka elektrických roliet

Vyberte si o aký typ elektrických roliet máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Vonkajšie rolety

Vnútorné rolety

Rolety na terasu

Elektrické vonkajšie rolety

Potrebuje váš exteriér tieniacu techniku s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické vonkajšie rolety, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj exteriér funkčným doplnkom.

Elektrické vnútorné rolety

Potrebuje váš interiér rolety s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické vnútorné rolety, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Nebojte sa ozvláštniť svoj interiér funkčným doplnkom ktorý je zároveň aj estetický a s pohodlným ovládaním.

Elektrické rolety na terasu

Potrebuje vaša terasa rolety s pohodlným ovládaním? Naše elektrické rolety vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulácia slnečného svetla na terase nebola nikdy jednoduchšia. Získajte maximálne pohodlie na Vašej terase.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o rolety na elektrický pohon? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?