DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzuSieťky na okná

Sieťky na okná

Sieťky na okná predstavujú účinnú ochranu pred hmyzom, a preto poskytujú pohodlie a bezpečnosť vášmu interiéru. Vybrať si môžete z rôznych veľkostí a typov a užiť si tak bezstarostné letné dni vo vnútri vášho domova. Objavte výhody sieťok na okná a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka okenných sieťok

Vyberte si o aký typ sieťok máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Rolovacie sieťky

Na strešné okná

Plissé sieťky

Vkladacie sieťky

Rolovacie sieťky na okná

Potrebujete ochrániť váš domov pred neželaným hmyzom, peľom či prachom? Zvoľte si naše rolovacie sieťky na okná. Predstavujú nielen najpoužívanejšiu variantu sieťok na okná, ale vyznačujú sa ľahkou manipuláciou, kedy sa zrolujú a odrolujú v závislosti od vašich potrieb.

Sieťky na strešné okná

Na to, aby ste mohli mať vaše strešné okno otvorené a zároveň sa nemuseli obávať nežiadúceho hmyzu vo vašom interiéri, potrebujete naše sieťky na strešné okná. Stači si vybrať z našej ponuky a zabezpečiť si tak dokonalý komfort a ochranu počas letných mesiacov.

Plissé sieťky

Ak máte radi jednoduchú obsluhu, tak plissé sieťky sú správnou voľbou pre Vaše okná. Výhodou a zároveň aj dôvodom, prečo sa tešia veľkej obľube, je ich jednoduchý systém, pri ktorom sa plisovaná sieťovina posúva z jednej strany na druhú, pričom nezaberá veľa priestoru.

Pevné sieťky na okná

Chcete zaručiť svojim oknám dokonalú ochranu bez toho aby ste so sieťkami museli akokoľvek manipulovať? Riešením sú pevné sieťky ktoré sa vkladajú do okien. Zachovávajú si svoj tvar a ich výhodou je, že sa dajú vyrobiť aj pre atypické okná či dvere.

Ďalšou výhodou je ich rýchla a jednoduchá montáž či demontáž. Vďaka tomu ich môžete pravidelne a jednoducho čistiť a to bez zbytočnej námahy.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o vysokokvalitné okenné sieťky? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?