DomovTieniaca technikaŽalúzieVertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie predstavujú elegantný doplnok vašich okien a zároveň praktické riešenie tienenia a ochrany súkromia. Vyberte si zo širokej ponuky materiálov a farieb a dotvorte tak príjemný vzhľad vášho domova. Objavte výhody vertikálnych žalúzií a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka vertikálnych žalúzií

Vyberte si o aký typ vertikálnych žalúzií máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Vnútorné žalúzie

Látkové žalúzie

Elektrické žalúzie

Žalúzie na balkón

Interiérové vertikálne žalúzie

Hľadáte netradičné žalúzie pre váš interiér? Vertikálne lamely umožňujú dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavujú aj formu štýlového doplnku. Vyskúšajte nielen vysoko funkčné, ale aj dizajnové riešenie tienenia vašej domácnosti.

Látkové vertikálne žalúzie

Vertikálne látkové lamely umožňujú dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavujú aj formu štýlového doplnku, keďže v ponuke máme širokú paletu farieb a vzorov. Látkové vertikálne žalúzie sú teda nielen vysoko funkčným, ale aj dizajnovým riešením potrieb vášho priestoru.

Elektrické vertikálne žalúzie

Žalúzie pozostávajúce z vertikálnych lamiel a ovládané elektricky sú obľúbeným funkčným doplnkom. Poloha lamely umožňuje dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavuje aj formu vonkajšieho alebo vnútorného doplnku.

Vertikálne žalúzie na balkón

Ak hľadáte vhodné žalúzie pre váš balkón, tak tieniaca technika pozostávajúca z vertikálnych lamiel je obľúbeným funkčným doplnkom. Poloha lamely umožňuje dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavuje aj formu štýlového doplnku. Vertikálne žalúzie na balkón sú teda nielen vysoko funkčným, ale aj dizajnovým riešením potrieb vašej domácnosti.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o kvalitné vertikálne žalúzie? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?