DomovTieniaca technikaŽalúzieŽalúzie na mieru

Žalúzie na mieru

Žalúzie na mieru sú ideálnou voľbou v prípade, ak potrebujete tento účinný prostriedok na tienenie dokonale prispôsobiť vašim potrebám. Ponúkame vám žalúzie vyrobené z rôznych materiálov a v rozličných štýlových prevedeniach. Prispôsobte žalúzie na mieru svojim potrebám a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka žalúzií na mieru

Vyberte si o aký typ žalúzií máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Vonkajšie žalúzie

Vertikálne žalúzie

Vnútorné žalúzie

Elektrické žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie predstavujú skvelé riešenie, pokiaľ chcete svojej domácnosti dopriať reguláciu svetla, ochrániť jeho súkromie, znižovať dopady vplyvov nepriaznivého počasia na vaše okná a v neposlednom rade aj dosiahnuť energetickú úsporu bez zásahov do vášho interiéru.

Vertikálne žalúzie

Tieniaca technika pozostávajúca z vertikálnch lamiel je obľúbeným funkčným doplnkom, či už sa jedná o vnútorné alebo exteriérové riešenie. Poloha lamely umožňuje dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavuje aj formu vonkajšieho alebo vnútorného doplnku.

Vnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie predstavujú skvelé riešenie pokiaľ chcete oživiť svoj interiér doplnkom, ktorý vám zároveň bude regulovať svetlo a chrániť vaše súkromie. Prispôsobte vnútorné žalúzie vašim štýlovým preferenciám a potrebám a doprajte svojim oknám nový štýl a funkčnosť.

Elektrické žalúzie

Potrebuje váš domov žalúzie s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické žalúzie, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj interiér alebo fasádu domu funkčným doplnkom.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne žalúzie na mieru? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?