DomovTieniaca technikaSieťky proti hmyzuPlissé sieťky

Plissé sieťky

Plissé sieťky sú praktickým a štýlovým prostriedkom ochrany proti hmyzu bez toho, aby ste okná/dvere museli zatvárať, najmä v letnom období. Manipulácia s nimi, a teda ich skladací systém, umožňuje ľahký prístup k oknám a zároveň minimalizuje blokovaný priestor. Objavte výhody plissé sieťok a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky.

Naša ponuka plissé sieťok

Vyberte si o aký typ plissé sieťok máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Na dvere

Na HS portál

Plissé sieťky na dvere

Plissé sieťky sú správnou voľbou pre Vaše dvere v prípade, že chcete zabrániť doternému hmyzu vniknúť do vašej domácnosti. Výhodou a zároveň aj dôvodom, prečo sa tešia veľkej obľube, je ich jednoduchý systém, pri ktorom sa plisovaná sieťovina posúva z jednej strany na druhú, pričom nezaberá veľa priestoru.

Plissé sieťky na HS portál

Plissé sieťky sú správnou voľbou aj pre terasové dvere typu HS portál (jedno alebo viacero zdvižno-posuvných otváravých krídel). Kontaktujte nás v prípade záujmu o tento typ sieťky a my Vám pošleme bezkonkurečnú cenovú ponuku.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o plissé sieťky proti hmyzu? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?