DomovNaše službyMontáž a servis tieniacej techniky

Montáž a servis tieniacej techniky

Stavte na kvalitu a zabezpečte si profesionálnu montáž a spoľahlivý servis tieniacej techniky pre Váš domov. Náš tím odborníkov vám zabezpečí nielen inštaláciu ale aj údržbu a servis žalúzií, roliet a sieťok proti hmyzu. Naše služby = Vaša spokojnosť.

O akú službu máte záujem?

Prerábate byt alebo dom a chcete mať spoľahlivé žalúzie či rolety? Nemajte obavy z ich montáže a využite naše profesionálne služby. Okrem montáže či predprípravy poskytujeme aj záručný či pozáručný servis.

Predpríprava

Montáž tienenia

Oprava a servis

Predpríprava na žalúzie a rolety

Robíte fasádu a chcete si ju predpripraviť na vonkajšie žalúzie? Rekonštruujete byt a chcete si pripraviť elektroinštaláciu aj na elektrické žalúzie či rolety? Správna predpríprava je kľúčom k úspešnej montáži žalúzií a roliet. 

V rámci samotnej predprípravy je dôležité nepodceniť žiaden jej aspekt, preto sa jej naši odborníci dôsledne venujú. Z mnohých predprípravných krokov sú najdôležitejšími najmä presné zameranie a výber vhodných materiálov po konzultáciách so zákazníkom.

Spoľahnite sa na našich expertov s dlhoročnými skúsenosťami.

Montáž tieniacej techniky

Potrebujete pomôcť s montážou tieniacej techniky vo vašom dome či byte? Zabezpečte si kvalitnú montáž tieniacej techniky a objednajte si z ponuky služieb u našich odborníkov. 

Bez ohľadu na to, či ide o rolety alebo žalúzie Vám s nimi radi pomôžeme. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a spokojným zákazníkom vám garantujeme precíznosť, kvalitu práce a profesionalitu. 

Vyberte si montáž vašich žalúzií či roliet a zabezpečte tak svojej domácnosti funkčné ale aj estetické riešenie.

Oprava a servis žalúzií a roliet

V dôsledku dlhodobého používania žalúzií a roliet sa môže stať, že je potrebná aj ich oprava. Pri oprave žalúzií a roliet je dôležité vsádzať na kvalitu, pretože vďaka nej problém nielen odstránime, ale zabránime aj vzniku ďalšieho. 

Preto naši odborníci poskytujú spoľahlivé a rýchle opravy tieniacej techniky, a to kvalitne a odborne.

Bez ohľadu na to, či ide o pravidelný servis alebo urgentnú opravu, radi vám pomôžeme. Spoľahnite sa na našich expertov s dlhoročnými skúsenosťami.

Pozrite si cenník montáže tieniacej techniky.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Potrebujete montáž alebo servis tieniacej techniky? Získajte nezáväznú cenovú ponuku.

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Zavrieť
Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?