DomovTieniaca technikaRoletyVnútorné rolety

Vnútorné rolety

Vnútorné rolety sú kombináciou elegancie a funkčnosti vo vašom interiéri. Na výber je množstvo štýlov a materiálov, ktorými si môžete rolety prispôsobiť vkusu. Vďaka našim vnútorným roletám si zabezpečíte nielen kontrolu nad svetlom, ale aj súkromie. Objavte výhody vnútorných roliet a požiadajte o vypracovanie nezáväznej a bezplatnej cenovej ponuky

Naša ponuka interiérových roliet

Vyberte si o aký typ vnútorných roliet máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Elektrické rolety

Rolety na balkón

Na strešné okná

Screenové rolety

Elektrické vnútorné rolety

Potrebuje váš interiér rolety s pohodlným ovládaním? Vyberte si našu elektrickú tieniacu techniku, ktorá vyniká kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj interiér funkčným doplnkom.

Vnútorné rolety na balkón

Vnútorné rolety predstavujú skvelé riešenie ako oživiť svoj balkón funkčným doplnkom, ktorý vám zároveň bude regulovať svetlo a chrániť vaše súkromie. Prispôsobte tento druh tienacej techniky vašim štýlovým preferenciám a potrebám a doprajte svojmu balkónu nový dizajn a funkčnosť.

Vnútorné rolety na strešné okná

Vnútorné rolety na strešné okná predstavujú skvelé riešenie pokiaľ chcete oživiť svoje podkrovie funkčným doplnkom, ktorý vám zároveň bude regulovať svetlo a chrániť vaše súkromie. Vaše strešné okná získajú nový dizajn a funkčnosť bez výraznej investície.

Screenové rolety

Vnútorné screenové rolety predstavujú skvelé riešenie pokiaľ chcete oživiť svoj interiér doplnkom, ktorý vám zároveň bude dokonale regulovať priepustnosť svetla a chrániť vaše súkromie. Podstata screenových roliet spočíva v tom, že tkanina prepustí len toľko svetla, koľko potrebujete, a tak účinne zabraňujú nežiadúcemu prehrievaniu interiéru.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne vnútorné rolety? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?