DomovTieniaca technika

Tieniaca technika

Vyberte si z našej ponuky tieniacej techniky a doprajte svojim oknám či dverám nové rolety, žalúzie alebo sieťky proti hmyzu. Ponúkame Vám tieniacu techniku vyrobenú v rôznych materiálových a štýlových prevedeniach, ktorá vám zabezpečí účinnú ochranu pred slnkom a hmyzom. Využite výhody našich produktov a doprajte si maximálny komfort a súkromie.

Tienenie okien aj dverí

Doprajte si viac súkromia či tepelného komfortu pomocou žalúzií a roliet. Pre efektívnu ochranu pred hmyzom realizujeme inštalácie sieťok z odolných materiálov. Zistite viac o jednotlivých produktoch a vyberte si ten najvhodnejší.

Žalúzie

Rolety

Sieťky proti hmyzu

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Žalúzie

Máte záujem o vnútorné či vonkajšie žalúzie? Chcete ich na elektrický pohon? Doprajte si efektívnu ochranu pred slnkom. Máme pre vás širokú paletu riešení na mieru z rôznych materiálov.

Rolety

Potrebujete interiérové či exteriérové rolety pre ochranu pred slnkom? Zaujímajú vás skôr komfortnejšie elektrické alebo chcete ozvláštniť vašu domácnosť vertikálnymi roletami? Máme pre vás riešenia na mieru.

Sieťky proti hmyzu

Ponúkame rôzne druhy sieťok proti hmyzu na okná či dvere. Vyberte si do vašej domácnosti plissé sieťky, posuvné sieťky alebo iné riešenia presne na mieru a získajte účinnú ochranu proti otravnému hmyzu.

Získajte zadarmo nezáväznú cenovú ponuku!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Zavrieť
Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?