DomovTieniaca technikaŽalúzieVonkajšie žalúzie

Vonkajšie žalúzie

Hľadáte praktické a štýlové riešenie pre Vaše okná? Vonkajšie žalúzie sú to, čo vaša fasáda potrebuje. Ponúkame široký výber dizajnov a materiálov, ktoré naši odborníci dokonale prispôsobia vašim potrebám. A tak váš domov bude odolný nielen voči svetlu, ale aj nepriaznivému počasiu.

Naša ponuka exteriérových žalúzií

Vyberte si o aký typ vonkajších žalúzií máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo.

Elektrické žalúzie

Manuálne žalúzie

Žalúzie do bytu

Hliníkové žalúzie

Elektrické vonkajšie žalúzie

Hľadáte pohodlný spôsob tienenia bez zásahov do interiéru? Práve pre Vás sú určené naše elektrické vonkajšie žalúzie. S upevnením o fasádu domu a elektrickým ovládaním si môžete nielen regulovať svetlo, zmierňovať nepriaznivé vplyvy počasie, ale zároveň dosiahnuť energetickú úsporu a chrániť svoje súkromie.

Vonkajšie žalúzie manuálne

Máte záujem o vonkajšieho žalúzie ale ste skeptický voči technike prípadne nemáte predpripravené elektrické rozvody? Riešením sú manuálne vonkajšie žalúzie, ktoré sa ovládajú ručne pomocou kliky, reťaze alebo ťahadla. Výhodou je jednoduchý, cenovo nenáročný systém, vhodný najmä pre malé žalúzie.

Vonkajšie žalúzie do bytu

Je váš byt vystavený ostrému slnku? Chcete si regulovať tienenie a zároveň chrániť svoje súkromie? Naše vonkajšie žalúzie do bytu sú tým správnym riešením. Doprajte svojim oknám vo vašom byte tento funkčný a štýlový doplnok a zvýšte si svoje pohodlie.

Vonkajšie hliníkové žalúzie

Vonkajšie žalúzie, vyrobené z ľahkého materiálu, odolné voči korózii s jednoduchým spôsobom čistenia a údržby? To sú hliníkové vonkajšie žalúzie. Vy si vyberiete farbu a povrchovú úpravu lamely a my vám zabezpečíme, že vaše tienenie, ochrana súkromia a forma energetickej úspory budú nielen funkčné, ale aj štýlové.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne exteriérové žalúzie? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?