DomovTieniaca technikaŽalúzieVnútorné žalúzie

Vnútorné žalúzie

Hľadáte praktické a štýlové riešenia pre Vaše okná či dvere? Vnútorné žalúzie sú to, čo váš interiér potrebuje. Ponúkame široký výber dizajnov a materiálov, ktoré naši odborníci dokonale prispôsobia vašim potrebám. A tak váš domov bude nielen funkčný, ale aj štýlový a útulný

Naša ponuka interiérových žalúzií

Vyberte si o aký typ vnútorných žalúzií máte záujem a získajte nezáväznú cenovú ponuku zadarmo. Ich inštalácia je možná ako do plastových tak aj do drevených okien.

Elektrické žalúzie

Vertikálne žalúzie

Hliníkové žalúzie

Na diaľkový ovládač

Žalúzie

Elektrické vnútorné žalúzie

Potrebuje váš interiér tieniacu techniku s pohodlným ovládaním? Vyberte si naše elektrické vnútorné žalúzie, ktoré vynikajú kvalitou, funkčnosťou a štýlom prispôsobeným vašim požiadavkám. Regulujte svetlo rýchlo a jednoducho, chráňte si svoje súkromie a zároveň ozvláštnite svoj interiér funkčným doplnkom.

Vertikálne interiérové žalúzie

Hľadáte netradičné žalúzie pre váš interiér? Vertikálne lamely umožňujú dokonalé nastavenie tienenia, ochrany súkromia a zároveň predstavujú aj formu štýlového doplnku. Svojou povahou pripomínajú záclony avšak ich schopnosť zachytiť slnečné lúče je podstatne lepšia. 

Jednotlivé látkové pásy visiace z lišty upevnenej na strope umožňujú napríklad aj predelenie väčšieho priestoru. Vyskúšajte nielen vysoko funkčné, ale aj dizajnové riešenie tienenia vašej domácnosti.

Sú veľmi obľúbenou voľbou čoraz väčšieho spektra zákazníkov a to najmä vďaka ich dizajnovej variabilnosti a vysokej efektivite.

Hliníkové vnútorné žalúzie

Interiérové žalúzie, vyrobené z ľahkého materiálu, odolné voči korózii s jednoduchým spôsobom čistenia a údržby? To sú hliníkové vnútorné žalúzie. Vy si vyberiete farbu a povrchovú úpravu lamely a my vám zabezpečíme, že vaše tienenie, ochrana súkromia a zároveň príjemný doplnok interiéru budú nielen funčné, ale aj štýlové.

Interiérové žalúzie na diaľkový ovládač

Regulácia tienenia nebola nikdy jednoduchšia. S našimi interiérovými žalúziami na diaľkový ovládač si zabezpečíte tienenie a súkromie podľa vašich potrieb, a to všetko z pohodlia vašej sedačky. Vďaka diaľkovému ovládaniu si viete rýchlo nastaviť požadovaný stupeň ochrany pred slnkom, strážiť si svoje súkromie a navyše dotvoriť štýl interiéru prostredníctvom bohatej ponuky našich žalúzií.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich produktov. Zabezpečíme inštaláciu, servis, ale aj prípadné opravy roliet, žalúzií a sieťok – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Máte záujem o profesionálne interiérové žalúzie? Neváhajte nás kontaktovať!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Zavrieť
Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?