DomovNaše službyElektroinštalácie

Elektroinštalácie

Elektroinštalačné práce patria kvôli svojej povahe do rúk skúsených odborníkov. Mnohé domy, byty či priemyselné budovy rok za rokom starnú, a rovnako tak starne aj ich elektroinštalácia. Je nutné ju pravidelne kontrolovať a modernizovať, najmä z hľadiska bezpečnosti a výšky užívateľského komfortu. Stavte na kvalitu a zabezpečte si profesionálne elektrotechnické práce pre Váš domov či pracovisko. Náš tím odborníkov vám zabezpečí nielen nové rozvody ale aj inštaláciu a zapojenie spotrebičov. Naše služby = Vaša spokojnosť.

Naše elektroinštalačné práce

Vyberte si o aký typ služby máte záujem a požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku. My vám ju prispôsobíme na mieru.

Do bytu

Do domu

Zapojenie do siete

Revízie elektriny

Elektroinštalácie v bytoch

Potrebujete pomôcť s realizáciou elektroinštalácií vo Vašom byte? Neváhajte nás kontaktovať a my vám radi pomôžeme s rozvodmi, zásuvkami, vypínačmi, či samotnou rozvodnicou.

Správna elektroinštalácia v bytoch je dôležitá ako z legislatívneho hľadiska, tak z hľadiska bezpečnosti. Staré rozvody, ktoré boli v minulosti inštalované mnohokrát nevyhovujú súčasným predpisom a požiadavkám. Kompletnou výmenou elektroinštalácie predchádzate ako poškodeniu spotrebičov tak prípadnému požiaru.

Služby elektroinštalácie v bytových priestoroch zákazníci nevyužívajú len v prípade nevyhovujúceho stavu elektrických rozvodov. Ak okrem klasickej výmeny rozvodov potrebujete zvýšiť počet zásuviek, svetiel či rozšíriť funkčné oblasti ako sú prístupové systémy teda domová komunikácia, bazén, sauna audio a video systém, IP rozvody, anténa či TV, ste na správnom mieste.

Odhadovaná cena elektroinštalačných prác sa pohybuje v nasledovných rozsahoch:

  • 1-izbový byt – Cena za elektroinštaláciu v 1 izbovom byte sa pohybuje od 1000 €.
  • 2-izbový byt – Cena za elektroinštaláciu v 2 izbovom byte sa pohybuje od 1300 €.
  • 3-izbový byt – Cena za elektroinštaláciu v 3 izbovom byte sa pohybuje od 1600 €.
  • 4-izbový byt – Cena za elektroinštaláciu v 4 izbovom byte sa pohybuje od 1800 €.
 

Elektroinštalácie v dome

Potrebujete pomôcť s realizáciou elektroinštalácií v rodinnom dome? Naša spoločnosť rovnako poskytuje kompletné silnoprúdové a slaboprúdové elektrikárske a elektroinštalačné práce pre rodinné domy, bez ohľadu na to či sa jedná o rekonštrukciu alebo novostavbu.

Poskytujeme kompletné elektroinštalačné práce ako sú:

  • montáž, údržbu, opravy, poruchy a havarijné stavy
  • montáž elektrospotrebičov, zásuviek, svietidiel a iných elektrospotrebičov
  • kompletné zapájanie rozvádzačov
  • predprípravy pre systémy kúrenia, chladenia, tieniacu techniku, brány, zvončeky, kamerové systémy a mnohé iné.

Cena za elektroinštaláciu v rodinnom dome sa pohybuje od 2500 €.

Zapojenie elektrospotrebičov

Máte novú varnú dosku alebo digestor? Zaobstarali ste si nový kotol a potrebujete pomôcť s pripojením na elektrické rozvody v domácnosti? Ak ste sa rozhodli vymeniť vaše staré spotrebiče za nové, či máte o jedného funkčného pomocníka v domácnosti naviac, ste na správnom mieste. 

Nechajte výmenu a zapojenie vášho nového spotrebiča na nás, na odborníkov vo svojej oblasti. Využite možnosť bezplatnej konzultácie a získajte tak cenné informácie zdarma!

Revízia elektriny a revízna správa

Skutočný stav elektroinštalácie je možné zistiť len za pomoci odborníka. Zákon ukladá povinnosť takejto kontroly pre byty a domy každých 5 rokov, pre bleskozvody každé 2 – 4 roky.

Revízny technik prostredníctvom vykonania odbornej prehliadky a skúšky zistí skutočný stav elektrických obvodov, zistí prípadné nedostatky a navrhne riešenie situácie v prípade zistenia nedostatkov.

Revízna správa je dôležitým dokumentom v tom prípade, ak dôjde k poistnej udalosti. Poisťovne následne budú od vás vyžadovať okrem iného aj revíznu správu. V prípade, ak túto povinnosť zanedbáte a vaša revízna správa bude neplatná, poisťovne vám tak nemusia vyplatiť poistné plnenie.

Ak potrebujete vykonať revíziu elektrických obvodov a obdržať platnú revíznu správu, obráťte sa na nás.

 

Pozrite si cenník našich elektrotechnických prác.

Precízna dlhoročná práca a spokojní zákazníci

Zvoľte si kvalitnú, rokmi overenú prácu a vyberte si z našich služieb. Zabezpečíme elektroinštaláciu, rozvody, revízne správy ale aj prípadné zapojenie elektrospotrebičov – všetko pre Váš komfort. Preto neváhajte, kontaktujte nás a staňte sa ďalším spokojným zákazníkom.

Inštalovaných žalúzií

Elektroinštalácií

Spokojných zákazníkov

Skúseností

Potrebujete elektroinštalačné služby? Nechajte si vypracovať nezáväznú cenovú ponuku.

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Zavrieť
Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?