SIEŤKY NA OKNÁ – BRATISLAVA A OKOLIE

užite si pokojný spánok s čerstvým vzduchom pri otvorenom okne bez štípancov a svrbenia.

INŠTALOVANÝCH ŽALÚZIÍ

 

OSADENÝCH VONKAJŠÍCH ROLIET

 

SPOKOJNÝCH ZÁKAZNÍKOV

 

DNÍ PÔSOBENIA NA TRHU

Sieťky proti hmyzu

Hmyz dokáže v letných mesiacoch potrápiť nejedného z nás. Vyberte si okenné sieťky vyrobené z kvalitných materiálov a zobúdzajte sa každé ráno odpočinutý s úsmevom na perách bez jedného štípanca. A to všetko vďaka kvalitnej sieťke proti hmyzu.

Pevné okenné sieťky

Pevné sieťky patria k najčastejšej voľbe zákazníkov najmä vďaka ich vysokej efektívnosti. Už ani muška zlatá sa k vám nedostane bez toho, aby ste o tom vedeli. Jednoduchá aplikácia na všetky typy okenných a dverných rámov a možnosť farebného výberu z ponuky vás určite presvedčia.
Pevné okenné sieťky vonkajšie bratislava peki
Vkladacie okenné sieťky montáž a servis bratislava peki

Vkladacie okenné sieťky

Tento typ okenných sieťok je skvelou voľbou v prípade, že nechcete zasahovať do rámu okien. Ich montovanie ako aj demontovanie sú veľmi rýchle. Vďaka rýchlej demontáži ich môžete pravidelne a jednoducho čistiť a to bez zbytočnej námahy. Sú vhodné aj v prípade, že rám okien je starý alebo sieťky na oknách nechcete mať namontované permanentne.

Strešné rolovacie sieťky

Ešte jednoduchšie ako vkladacie sieťky fungujú rolovacie sieťky. Jedným pohybom ich stiahnete a zabezpečíte si tak maximálnu ochranu pred dotieravým hmyzom. Takýto typ sieťok je vhodný najmä na strešné okná domu či chaty, no možná je montáž aj na klasické okná a dvere.
Strešné rolovacie sieťky montáž a servis bratislava peki
peki-foto-04

Posuvná dverová sieť

Tento typ sieťky sa v súčasnosti teší veľkej obľube. Je častou voľbou zákazníkov najmä vďaka modernosti, elegantnosti a vysokej funkčnosti. Otvorte vaše dvere do záhrady dokorán a nebojte sa neželaných hmyzích hostí.
dverové sieťky Bratislava peki

Dverové sieťky

Dverové sieťky sú nenahraditeľným pomocníkom najmä v letnom období. Vďaka nim sa do vášho príbytku rôzny dotieravý hmyz už nedostane. Siahnite po kvalite a vyberte si také sieťky, ktoré s určitosťou zabránia vniknutiu hmyzu aj do vašej domácnosti. Komáre, muchy či nočné motýle putujúce za vašim vnútorným osvetlením sú schopné dostať dnu aj cez najmenšiu škáru. Balkónové dvere, dvere na terasu či dvere do letnej kuchyne sú vďaka veľkej a nechránenej ploche ľahkou cestou ako sa práve takýto hmyz dnu môže dostať. Využitím dverových sietí v týchto bodoch predídete nepríjemnému stretu s dotieravým hmyzom. Efektívne a hlavne ekologicky tak ochránite seba ale v neposlednom rade aj hmyz. Dajte zbohom rôznym chemickým prípravkom a zabráňte vniknutiu hmyzu práve týmto jednoduchým ale vysoko účinným spôsobom. Buďte o krok vpred a zvoľte si kvalitné dverové sieťky, ktorých montáž zabezpečujú vyškolení odborníci. V kombinácii s vysokou kvalitou našich produktov si tak budete môcť vychutnávať svieži a čerstvý vzduch bez akýchkoľvek starostí.

Rolovacia sieť

Tak ako každá sieť, aj rolovacia sieť ponúka vysokú ochranu pred muchami, chrobákmi a hmyzom celkovo. K popredným výhodám patrí jednoduchá manipulácia a estetickosť sieťky. Je vhodnou voľbou v stiesnenom priestore napríklad tam, kde nie je miesto na dverové sieťky s vlastným rámom.
sietky na okná montáž a servis bratislava peki

NAŠA PONUKA ŽALÚZIÍ

Prečo si vybrať práve nás

Naša spoločnosť sa zaoberá návrhom, dodávkou a montážou tieniacej techniky ako aj kompletnými silnoprúdovými a slaboprúdovými elektrikárskymi a elektroinštalačnými prácami v Bratislave a okolí za veľmi prijatelné ceny. U nás vždy získate:

Vysoká kvalita práce
Rýchly montážny servis
Bezplatná konzultácia
Profesionálny tím

VAŠE REFERENCIE

p. Maria

Pekný deň, bola som veľmi spokojná s prácou p. elektrikára. Vypadol nám istič a myslela som, že sme par dní bez elektrickej energie. Musím ale veľmi pozitívne zhodnotiť, že po zavolaní na tel. číslo uvedenom v kontaktoch elektrikár prišiel vo veľmi krátkom čase a rýchlo a flexibilne chybu opravil. Elektrikársku prácu odviedol na jednotku. Bola som veľmi spokojná s prácou. Určite môže iba odporučiť. S pozdravom Mária.

p. Ondrej

Dobrý deň, po 15 rokoch sme sa s manželkou rozhodli vymeniť žalúzia za nové. Trochu sme váhali, či vyberieme dobrú spoločnosť a či nám to neurobí veľký neporiadok. Môžem povedať s veľmi pozitívnym hodnotením, že po zavolaní na tel. číslo nám veľmi ochotný technik vysvetlil aké sú možnosti montáží nových žalúzií, veľmi flexibilne a rýchlo osobne prišiel na obhliadku objektu a po dohode boli v krátkom čase žalúzia aj namontované. Super kvalitne odvedená práca. Ďakujeme. S pozdravom Ondrej.

p. Vlasta

Potrebovala som vymeniť zásuvky za nový model a pripojiť dva lustre. Hľadala som spoľahlivého elektrikára, ktorý má dobré skúsenosti a je flexibilný. Jeden známy mi odporučil túto stránku a tak som zavolala. Prišiel veľmi príjemný pán, ktorý za par desiatok minút povymieňal všetky požadované zásuvky, namontoval lustre. Bola som veľmi spokojná. Je vidieť, že v elektrikárskych a eletroinštalačných prácach je ako doma. Určite si ich zavolám aj na ďalšie práce. Ďakujem. Vlasta.

p. Miroslav

Vynikajuca skusenost! Chalani sa po vysvetleni, co kde ma byt, pustili okamzite do prace a vysledkom bola expresne rychlo a kvalitne prehodena elektroinstalacia presne podla zadania. Urcite odporucam. Musim upravit recenziu, keby sa dalo dat 6+ hviezdiciek, tak ich vdacne dam. Mal som problem so zapojenim 3F spotrebicu, zavolal som PEKI elektro s.r.o. (cez vikend poobede) s prosbou o konzultaciu. Problem vyrieseny obratom a bezodplatne. Takto ma vyzerat starostlivost o zakaznika.

Jeden telefón môže vyriešiť všetky vaše problémy, 

nečakajte OZVITE SA NÁM

Sme tu pre vás a radi vám pomôžeme