DomovBlogNovinkyPrečo investovať do kvalitných kancelárskych žalúzií?

Prečo investovať do kvalitných kancelárskych žalúzií?

Ak si chcú zamestnávatelia udržať svojich zamestnancov, musia im neustále zlepšovať ich pracovné prostredie. Ideálne prostredie vzniká spojením mnohých detailov. A jedným z takýchto detailov sú aj kancelárske žalúzie. Prečo by ste teda ako zamestnávateľ mali investovať do kvalitných kancelárskych žalúzií? Aké benefity so sebou prinášajú?

Prirodzené svetlo

Žalúzie zútulňujú miestnosť a vytvárajú pohodlie v pracovných priestoroch. Keďže svojou povahou pripomínajú záclony, ich schopnosť zachytiť slnečné lúče je naozaj veľká. Zároveň osvetľujú vaše kancelárske priestory prirodzeným svetlom, ktoré zaručí, že vaši zamestnanci nebudú unavení, no práve naopak! Budú pripravení hravo sa pustiť do svojich každodenných povinností.

Vysoko univerzálne

Prečo sú vertikálne žalúzie veľmi obľúbenou voľbou čoraz väčšieho spektra zákazníkov? Je to najmä vďaka ich dizajnovej variabilnosti a vysokej efektivite. Vertikálne žalúzie ponúkame v rôznych farbách, štýloch a materiáloch.

Práve tieto faktory vám umožnia prispôsobiť ich k už existujúcemu dizajnu vo vašich kancelárskych priestoroch a vybrať si odtieň vhodný práve pre vaše kancelárie. Jednotlivé látkové pásy visiace z lišty upevnenej na strope napríklad umožňujú štruktúrované predelenie väčšieho priestoru. Výber tak ostáva len a len na vás!

Zväčšujú priestor

Zdajú sa vám jednotlivé prvky ako farba či štýl úplne zbytočné? Pravda je taká, že v rámci interiérového dizajnu a vytvorenia optickej ilúzie dokážu robiť doslova zázraky! V prípade, že si vyberiete klasické biele, či niektorý zo svetlých odtieňov vertikálnych žalúzií, dokážete opticky poriadne zväčšiť vašu kanceláriu.

Žalúzie sú cenovo dostupné

Áno, pomocou žalúzií sa váš domov alebo kancelária stávajú štýlovými. Avšak, ich najväčším benefitom aj naďalej ostáva ich cena. Vertikálne žalúzie sú v dnešnej dobe ekonomicky dostupným spôsobom, ako vylepšiť estetickú príťažlivosť vašej kancelárie. U nás máte na výber len tie najlepšie, ktoré budú zároveň vyhovovať vašim rozpočtovým limitom.

Energetická účinnosť

Okná sú zdrojom najväčších energetických strát vo vašej kancelárii. Vedeli ste, že žalúzie zachytávajú vzduch na oknách vašej kancelárie, čím jej poskytujú tepelnú izoláciu? V zimných mesiacoch tak uľahčia vykurovanie vašej kancelárie. V teplých letných mesiacoch zase znižujú teplo až o 45 %. Inštalácia správneho typu žalúzií vám tak ušetrí čas aj peniaze!

Ľahká údržba

Najlepšia vec na vertikálnych žalúziách je, že sa ľahko udržujú. Úplne postačí, ak z nich utriete prach navlhčenou alebo mäkkou handričkou. To vám ušetrí problémy s ich opravami i pravidelnou výmenou.

Ako vidíme, žalúzie zohrávajú v kancelárskych priestoroch mimoriadne dôležitú úlohu. Preto už viac nestrácajte čas a objednajte si kvalitné rolety od Peki hneď teraz!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?