DomovBlogNovinkyVonkajšie rolety: Najobľúbenejší typ tieniacej techniky!

Vonkajšie rolety: Najobľúbenejší typ tieniacej techniky!

V dnešnej dobe už asi nie je žiadnou výnimkou, že takmer každé okno, či už ide o panelák alebo rodinný dom, zdobia vonkajšie rolety. Tie nás nielenže chránia pred agresívnym slnečným žiarením, no ponúkajú aj ochranu voči nepriaznivým vplyvom vonkajšieho prostredia. Aké výhody ponúkajú vonkajšie rolety?

Zvýšenie súkromia

Ak chcete maximalizovať mieru ochrany vášho súkromia, vonkajšie rolety sú pre vás ideálnou voľbou. Jednoducho a efektívne oddelia váš vnútorný priestor od toho vonkajšieho, kedykoľvek len budete chcieť. Ďalej vám umožnia užívať si pocit pohodlia a ochrany bez obáv a zvedavých pohľadov susedov.

Ochrana pred vonkajšími prvkami

Používanie vysoko kvalitných roliet, najmä v priestoroch verandy, terasy alebo pergoly, vás ochráni aj pred vplyvom vonkajšieho prostredia. Teplo, prach, slnko, dážď, vietor a hmyz tak už viac nebudú predstavovať žiaden problém! Takto môžete vaše exteriérové priestory využívať bez strachu, že vašu rodinnú oslavu preruší náhla letná búrka, víchrica či aktuálne častý prach zo saharského piesku.

Energeticky efektívne

Verte či nie, vonkajšie rolety sú navrhnuté tak, aby vám efektívne pomohli znížiť účty za energiuPočas zimy udržiava vo vnútri vášho domova príjemné teploV lete zase chladia interiér tak, že odrážajú agresívne slnečné lúče a minimalizujú riziko nebezpečného UV žiarenia. Vedeli ste tiež, že ich používaním môžete pomerne ľahko znížiť náklady za energie až o 50 %?

Maximalizujete priestor

Neradi by ste narušili dokonalý interiérový dizajn vo vašej domácnosti? Je vaša domácnosť už kompaktná a neradi by ste ju menili? Alebo potrebujete zatieniť vaše kancelárske priestory? Umiestnenie vonkajších roliet je vynikajúcim spôsobom, ako optimálne využiť  existujúci priestoru. Vo vnútorných priestoroch sa tak nič nezmení a metráž zostane zachovaná!

Jednoduché použitie

Preferujete radšej vonkajšie rolety s možnosťou elektrického alebo manuálneho ovládania? Aj v tomto prípade platí, že ich výber ostáva len a len na vás. Všetko závisí od vašich osobných preferencií. Vy si jednoducho vyberiete, no a my ich navrhneme, zameriame a nainštalujeme nielen na vaše okná, ale aj balkónové dvere!

Všestrannosť

Rolety sú k dispozícii v rôznych farbách i materiáloch. Bez ohľadu na to, akú veľkosť, štýl, vzor, ​​farbu alebo textúru požadujete, vonkajšie rolety sú k dispozícii v mnohých variantoch. Stačí si ich len navrhnúť podľa vašich požiadaviek, miesta a rozpočtu. Rolety v podstate splynú s akýmkoľvek prostredím a vytvárajú praktickejší priestor na trávenie času s vašimi priateľmi a rodinou.

Navrhnite si vonkajšie rolety s nami!

Chcete spojiť vonkajšie a vnútorné prostredie s využitím našej širokej ponuky kvalitných roliet, no neviete si vybrať? Naše výrobky za prijateľné ceny sú vyrobené z vysoko odolných materiálov. Preto vydržia desaťročia a vždy poslúžia svojmu účelu.

Pre viac informácií o našich produktoch a službách nás neváhajte obrátiť. Alebo vyplňte online formulár a požiadajte o vypracovanie cenovej ponuky na mieru úplne zadarmo!

PEKI elektro s.r.o.

Sledujte nás

Open chat
Dobrý deň,
Môžeme vám pomôcť?